business boot camp

NECHTE VYRŮST SVŮJ BUSINESS O 30-120 %

NECHTE VYRŮST SVŮJ

BUSINESS O 30-120 %

13. 5. - 15. 5. 2020 BRNO, RESORT MAXIMUS

Zbývající počet volných míst na boot campu: 0 míst

KDO JSEM?

Výsledky vydají za tisíc slov.

Prodej digitálního online kurzu

Výsledky kampaně za 6 měsíců

Tržba: 1 014 180 Kč

Náklady: 250 900 Kč

Zisk: 763 280 Kč

Prodej knihy

Výsledky prodejního funnelu

Tržba: 354 828 Kč

Náklady: 49 000 Kč

Zisk: 305 828 Kč

Prodej kosmetických produktů

Výsledky za 12 měsíců

Tržba: 2 659 254 Kč

Náklady: 1 595 553 Kč

Zisk: 1 063 701 Kč

software

Výsledky

Tržba: 15 000 000 Kč+

Počet platících zákazníků: 6 000+

Region působení: 39 zemí 

Prodej digitálního online kurzu

Výsledek za 1 den prodeje

Tržba: 135 333 Kč

Náklady: 11 000 Kč

Zisk: 124 333 Kč

konference pro podnikatele

Výsledky

Účast: 450 lidí

Počet řečníků: 7

Tržba: 481 323 Kč

  • O první značky jsem se začínal starat na volné noze, později spoluzaložil digitální agenturu. Ta měla v portfoliu desítky firem od kaváren, přes továrny, až po areolinky nebo cestovní kanceláře v tuzemsku, i zahraničí
  • Buduju platformu SocialSprinters, která pomohla firmám z 39 zemí najít nové cesty k získání zákazníku ze sociálních sítí. Pomohla jim vygenerovat přes 1 690 000 kontaktů 
  • Mé firmy a projekty od vzniku vygenerovaly v online prodejí přes 25 milionů korun. Působí v oblasti marketingu, vývoje software, digitálních produktů, kosmetických produktů, eventů a zahraničního obchodu
  • Vytvářím kurzy, pořádám online i offline semináře, konference a mými vzdělávacími programy prošlo 20 000+ podnikatelů z Čech a Slovenska

CO JE BUSINESS BOOT CAMP?

Vsadím se, že jste se do online prodeje pustili s vidinou velkých zisků. Možná, že jste to nejdříve zkoušeli sami, ale nefungovalo to podle vašich představ. Pak jste si zkusili najmout "agenturu", ale ani to nebylo to pravé ořechové. Dnes za sebou možná máte už několik online kurzů zaměřených na online a marketing. Vsadím se, že vám přinesly hromadu užitečných informací a spoustu motivace a inspirace. Ale vy už jste se teď dostali do bodu, kdy vám to tak úplně nestačí. Nepotřebujete jen další inspiraci a motivaci. Nepotřebujete slyšet, že máte dělat sociální sítě, sbírat kontakty, dělat e-mail marketing, video obsah, reklamy na Facebooku a psát takové a makové prodejní stránky.

Potřebujete, aby vám prostě někdo na vašem konkrétním byznysu ukázal, jak to rozhýbat. Jak si vytvořit úspěšnou strategii pro zvýšení prodeje díky sociálním sítím. Jak spojit všechny nástroje i know-how, a použít je na míru pro vás a váš produkt - a konečně začít pořádně prodávat a hlavně vydělávat.

Už vám nestačí jen sledovat, jak to dělají jiní. Potřebujete přesně vědět, jak to máte dělat vy. A je to úplně normální. Vždyť přece i ti nejúspěšnější podnikatelé si najímají profíky a mentory, aby jim ukázali, jak dál a jak se posunout rychleji kupředu.

3 dny ke změně

ZÍSKEJTE DALŠÍ INFORMACE

Zbývající počet volných míst na boot campu: 0 míst

PRO KOHO JE BOOT CAMP VHODNÝ?

Pro 20 vybraných podnikatelů, kteří jsou rozhodnutí posunout své podnikání na další level. Business boot camp je pro vás pokud:

  • již máte svůj business
  • jste připraveni nechat ho vyrůst díky sociálním sítím a online prodeji
  • potřebujete vytvořit nebo aktualizovat váš business plán
  • zajímáte se o techniky, které mě a mým firmám pomáhají růst

PROČ PRÁVĚ BUSINESS BOOT CAMP?

V průběhu pouhých 3 dnů se naučíte pracovat s nástroji, strategií a psychologií online prodeje abyste změnili svůj business a dosáhli enormního úspěchu v online prodeji vašich produktů a služeb. Předám vám expertýzu a zkušenosti, které jsem piloval uplynulou dekádu - zkušenosti, které využijete k raketovému růstu ve svém businessu.

3 DNY. MAX 20 LIDÍ. 1 SPOLEČNÝ CÍL

SocialSprinters Business Boot Camp je místo, kde převezmete kontrolu nad svým podnikáním, výrazně zvýšíte zisky, začnete udržitelně růst a získáte zpět svůj čas. Jen během 3 dní. Posuďte sami. Můžete si dovolit tu NEBÝT?

NECHTE VYRŮST SVŮJ BUSINESS O 30-120%

Zbývající počet volných míst na boot campu: 0 míst